SKI AREÁL DEŠTNÉ V ORLICKÝCH HORÁCH
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Do ski areálu Soláň sedlo a vrchol se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Soláň sedlo a vrchol.

Zimní středisko Sádek Capartice

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Sádek Capartice a užijte si zimní radovánky naplno!

Polanka - Písek u Jablunkova - ideální pro snowboardisty

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Polanka - Písek u Jablunkova a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Dešná se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Dešná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Telnice

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přijeďte navštívit areál Telnice a užijte si zimní radovánky naplno!

Kam na hory?

Zima přichází mílovými kroky. Kam ale v zimě vyrazit? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Bystré - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Bystré je pro vás to pravé.

Lužná - ideální pro snowboardisty

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Lužná a užijte si zimní radovánky naplno!

Držkov - příliš nás nepotěšil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Držkov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Novako

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Novako je pro vás to pravé.

Alpalouka - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Alpalouka!

Ski areál Skalka - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte Skalka a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Areál Hlubočky ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Hlubočky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Šanov ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Šanov a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Železná Ruda - Špičák

Chcete naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Železná Ruda - Špičák.

Do ski areálu Třeštík – Celnica se zajet určitě vyplatí

Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Přijeďte navštívit Třeštík – Celnica a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Uhřice

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Uhřice a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Kyčerka se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Kyčerka!

Klíny - příjemně překvapil

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Klíny a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Vlek Hodonín u Kunštátu ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Vlek Hodonín u Kunštátu a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Kašperské Hory se zajet určitě vyplatí

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Kašperské Hory a užijte si zimní radovánky naplno!

Vaňkův kopec - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Vaňkův kopec.

Ski areál Luž

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přijeďte navštívit areál Luž a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski Pozděchov - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Vyzkoušejte Pozděchov!

Vychytávky na lyže

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Hledáte informace? Důvěřujte českým výrobcům! Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Vydejte se s námi na cyklovýlet do Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je místo, které mnozí turisté, cyklisté a vodáci považují za výchozí bod pro cestování v Jižních Čechách – na Třeboňsku. Objevíte tu překvapivě tolik nádherných míst, že se sem budete rádi vracet i v dalších letech. Míří sem lidé z celé republiky a zřejmě nejlákavější jsou pro návštěvníky zdejší cyklostezky. Oblast Veselska a Třeboňska je cyklostezkami doslova protkána a těch námětů pro cyklovýlety je tu opravdu mnoho. Touto cestou bychom Vám chtěli nabídnout některé vyzkoušené cyklotrasy, co určitě stojí za shlédnutí.

Provozní doba

Pondělí8:30 - 16:00
Úterý8:30 - 16:0018:00 - 21:00
Středa8:30 - 16:0018:00 - 21:00
Čtvrtek8:30 - 16:0018:00 - 21:00
Pátek8:30 - 16:0018:00 - 21:00
Sobota8:30 - 16:0018:00 - 21:00
Neděle8:30 - 16:0018:00 - 21:00

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 2.4.
zataženo
1°C
0°C
Pondělí
3.4.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C
Úterý
4.4.2023
zataženo
-2°C
-3°C
Středa
5.4.2023
zataženo
1°C
-3°C